Strona główna · Inne

Szybki start

Wszystkim zainteresowanym sprzedam spółkę z o. o. Kupno istniejącej już spółki z ograniczoną odpowiedzialnością może być świetnym pomysłem, aby szybko rozpocząć swoja przygodę z własnym przedsiębiorstwem. Jest to oferta szczególnie kierowana do wszystkich tych, którzy pragną bez dodatkowej pracy prowadzić swoją prywatną firmę. Nie ma nic lepszego niż bycie niezależnym, dlatego warto już dziś przemyśleć proponowaną ofertę.

Czytaj dalej 30.10.2015. 12:51

Escape room

Pokój zagadek - po jakim czasie z niego wyjdziesz? Gry typu pokój zagadek są obecnie coraz bardziej popularne. W odróżnieniu od innych gier logicznych przed graczem postawiony jest określony cel, a jest nim wyjście z pokoju. Nie wystarczy jednak zwykle znaleźć klucz - ucieczka z pomieszczenia wymaga zwykle logicznego myślenia, rozwiązywania zagadek matematycznych i innych.

Ratunek ciężko chorych

Transportowanie chorych jest coraz częściej świadczoną usługą. Coraz więcej osób decyduje się na takie rozwiązanie, gdyż jest to nie tylko wygodne, ale i bezpieczne. Wiele osób docenia w tym wypadku fakt, że oprócz usług transportowych, świadczenie to zapewnia także zaplecze medyczne, dzięki czemu zdobywa zaufanie coraz to nowych klientów.